Privātuma politika

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot informāciju reģistrējoties platformā Tērbata, tīmeklī bāzētās anketās un citā tiešā saziņā ar jums.

Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, ar studijām saistīta informācija un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, respektīvi, platformas izstrādātājiem.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Drošība

Mēs augstu vērtējam jūsu uzticību, sniedzot mums savu personisko informāciju, tāpēc cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus tās aizsardzībai. Tomēr atcerieties, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša un uzticama, un mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību. Tāpēc ievadiet informāciju brīvprātīgi.

Saites uz citām vietnēm

Šis Pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm. Ja noklikšķināsiet uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz šo vietni. Ņemiet vērā, ka šīs ārējās vietnes neapsaimniekojam mēs. Tāpēc iesakām iepazīties ar šo vietņu konfidencialitātes politiku. Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politiku vai praksi.

Bērnu privātums

Šie Pakalpojumi nav paredzēti personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personiski identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Gadījumā, ja mēs atklājam, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir sniedzis mums personisku informāciju, mēs to nekavējoties dzēšam no saviem serveriem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un jums ir zināms, ka jūsu bērns ir sniedzis mums personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu veikt nepieciešamās darbības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem: